Strona główna/Galeria/Spotkanie autorskie z Weroniką Tomalą

Spotkanie autorskie z Weroniką Tomalą

Spotkanie autorskie z Weroniką Tomalą

Czwartkowe popołudnie spędziliśmy w czytelniczym gronie wraz z Weroniką Tomalą - pisarką poczytnych powieści obyczajowych, autorką bloga „Kto czyta książki, żyje podwójnie”, na którym recenzuje nowości wydawnicze, szczęśliwą mamą dwójki dzieci, mieszkanką naszej gminy.
O godzinie 16.00 z autorką spotkali się uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych. Pani Weronika bardzo szybko nawiązała wspaniały kontakt z młodzieżą, która uważnie słuchała tego, co ma do przekazania. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się między innymi, co stało się inspiracją do tworzenia książek oraz jak wygląda proces wydawniczy.
Następnie o 17.00 odbyło się drugie spotkanie, którego uczestnikami byli nasi czytelnicy. Pani Weronika chętnie i wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie kwestie dotyczące wydanych książek jak i swojego życia prywatnego. Spotkanie minęło w bardzo serdecznej atmosferze. Na zakończenie nie mogło zabraknąć wspólnych zdjęć, a chętne osoby mogły zakupić książki z dedykacją i podpisem autorki. Spotkanie poprowadziła Pani Barbara Prachowska.
Serdecznie dziękujemy Pani Weronice Tomali za przyjęcie naszego zaproszenia, otwartość i niezwykle interesującą opowieść o swojej twórczości. Olbrzymie podziękowania przesyłamy również Pani Barbarze Prachowskiej, która zapewniła przyjazny klimat spotkania oraz licznej publiczności. Czytelników zapraszamy do lektury dostępnych w naszych bibliotekach powieści.

do góry