Strona główna/Aktualności i Ogłoszenia/Wakacyjna przygoda w bibliotece!

Wakacyjna przygoda w bibliotece!

6 Lipca 2022
Wakacyjna przygoda w bibliotece!

Wakacje to czas niezliczonych przygód, fascynujących podróży i nowych przyjaźni i kreatywnej zabawy. Zapraszamy czytelników na spotkania pn. Wakacyjna przygoda w bibliotece! Dla dzieci w wieku 4-5 lat zajęcia odbędą się w dniach 12 i 26 lipca w godz. 10.30-12.00. W programie m.in.: głośne czytanie, wesołe kalambury, zabawy muzyczne i kącik plastyczny. Starsze dzieci, w wieku 6-11 lat swoje biblioteczne przygody odbędą 19 i 21 lipca w godzinach 15.30-17.00, kiedy to zagrają w znane podwórkowe gry z dawnych lat jak kapsle, skakanie na gumie, klasy, kółko-krzyżyk, bierki a wszystko oczywiście z książką w tle!

Ze względów organizacyjnych obowiązują zapisy tel. 32 47 27 070 (najpóźniej dzień przed zajęciami). Spotkania są bezpłatne i odbędą się w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w  Godowie lub na zewnątrz budynku. Ilość miejsc jest ograniczona.

Przypominamy, że młodsze dzieci wraz z rodzicami mogą korzystać z kolorowej salki zabaw, czynnej codziennie w godzinach otwarcia biblioteki. Do dyspozycji suchy basen z piłeczkami, zabawki edukacyjne, tor sensoryczny oraz wiele klocków i układanek.

do góry