Strona główna/Aktualności i Ogłoszenia/Spotkanie dla fanów Harry'ego Pottera/Spotkanie fanów Harry'ego Pottera

Spotkanie dla fanów Harry'ego Pottera

11 Maja 2023
Spotkanie dla fanów Harry'ego Pottera

10 maja część Gminnej Biblioteki Publicznej w Godowie zamieniła się w Szkołę Magii i Czarodziejstwa! Dwunastu uczestników zajęć dla fanów Harry’ ego Pottera podczas Ceremonii Przydziału zostało przydzielonych do czterech domów: Gryffindoru, Slytherinu, Ravenclawu oraz Huffelpufu! Młodzi adepci sprawdzali swoją (jak i bibliotekarzy) wiedzę na temat zaczarowanej serii książek o Harrym Potterze, zapoznali się z magicznymi przedmiotami i co najważniejsze mieli okazję do wspólnych rozmów, podczas których było wiele śmiechu. Nie zabrakło również sesji zdjęciowej w pelerynie niewidce i degustacji fasolek wszystkich smaków Bartiego Botta! Na koniec młodzi czytelnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty, na których osobiście mogli wykonać lakową pieczęć Hogwartu!

Spotkanie fanów Harry'ego Pottera