Strona główna/Aktualności i Ogłoszenia/Recital Moje ukochane - Andrzej Róg dla Bereniki

Recital Moje ukochane - Andrzej Róg dla Bereniki

4 Marca 2020
Recital Moje ukochane - Andrzej Róg dla Bereniki

Fundacja Warido oraz Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie  zapraszają na charytatywny recital aktora Teatru STU z Krakowa, Andrzeja Roga wraz z zespołem m.o.l.o. organizowany w celu zebrania środków na operację kolana dziewięcioletniej Bereniki Borkowskiej w Niemczech.

14 marca 2020 r. o godz. 18:00 na scenie Ośrodka Kultury w Gołkowicach odbędzie się wyjątkowy koncert pt. "Moje ukochane". Wystąpią artyści w składzie:
Andrzej Róg - śpiew, gitara
Zespół m.o.l.o. :
Jacek Hołubowski - akordeon
Mateusz Pliniewicz - skrzypce
Piotr Skupniewicz - klarnet

Bilety w cenie 50 zł można nabywać w Ośrodku Kultury w Godowie, Ośrodku Kultury w Gołkowicach, w siedzibie firmy WARIDO (Rybnik, ul. Wodzisławska 358), oraz u rodziców Bereniki Borkowskiej (tel. 606 518 602).