8 Lipca 2024

Nowa pula kodów do serwisu LEGIMI już dostępna !

Możliwość korzystania z oferty abonamentowej Legimi, oferowanej przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Godowie w ramach Porozumienia zawartego z Biblioteką Śląską w Katowicach, mają wyłącznie Czytelnicy, którzy są mieszkańcami Gminy Godów i ukończyli 16 lat. Czytelnik musi posiadać aktywną karte biblioteczną, bez zadłużeń wobec Biblioteki i jej filii.

Aby otrzymać kod dostępu należy wysłać e - mail na kontakt@bibliotekagodow.pl z numerem karty bibliotecznej oraz prośbą o kod dostępu do serwisu LEGIMI.

Uwaga W miesiącu lipcu 2024 r. wyjątkowo kody wydawane będą od 8.07.2024. W kolejnych miesiącach od pierwszego dnia roboczego.

Więcej informacji znajdziecie w Zasadach korzystania z dostępu do LEGIMI.

Kategoria: powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Zasady korzystania z dostępu do LEGIMI.pdf 170.71KB pobierz Plik: Zasady korzystania z dostępu do LEGIMI.pdf