Książkomat w Godowie!

23 Lutego 2021
Książkomat w Godowie!

Uruchamiamy dla swoich Czytelników nową usługę - Książkomat! Od teraz można odbierać i zwracać zbiory biblioteczne przez całą dobę dzięki urządzeniu, które zainstalowano na zewnątrz budynku GBP w Godowie. Likwidacja barier architektonicznych, ułatwienie dla osób pracujących w godzinach otwarcia biblioteki, zabezpieczenie możliwości bezkontaktowego wypożyczania zbiorów w przypadku ograniczenia działalności biblioteki, a także pomoc dla rodziców z wózkami - to tylko niektóre korzyści jakie niesie Książkomat.

Aby skorzystać, wystarczy zamówić książkę, czasopismo czy audiobook przez katalog elektroniczny Biblioteki i wybrać opcję odbioru zbiorów w Książkomacie lub złożyć zamówienie telefonicznie. Po umieszczeniu paczki, w jednej z dwudziestu jeden skrytek, Czytelnik otrzyma SMS z jednorazowym kodem dostępu. Na odbiór ma 24 godziny. Do Książkomatu można także zwracać wypożyczone materiały.

Poniżej do pobrania pełny Regulamin korzystania.

Kategoria: powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Regulamin korzystania z Książkomatu - Gminna Biblioteka Publiczna w Godowie.pdf 48.32KB pobierz Plik: Regulamin korzystania z Książkomatu - Gminna Biblioteka Publiczna w Godowie.pdf