Strona główna/Aktualności i Ogłoszenia/„Książki online dla każdego” Ebookpoint BIBLIO

„Książki online dla każdego” Ebookpoint BIBLIO

31 Lipca 2021
„Książki online dla każdego”
Ebookpoint BIBLIO

Od 1 sierpnia 2021 roku nasza biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisie Ebookpoint BIBLIO, zawierającym bogaty wybór literatury pięknej, a także wydawnictwa grupy wydawniczej Helion, w tym cenione i popularne tytuły z dziedziny informatyki i dziedzin pokrewnych. Udostępniane są ebooki, audiobooki oraz e-kursy. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową.

Dostęp uzyskano w ramach zadania "Książki online dla każdego". Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

Aby otrzymać dostęp do Ebookpoint BIBLIO wykonaj następujące kroki:

• pobierz kod w swojej bibliotece lub mailowo, pisząc na adres i podaj swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej (musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem)
  • wejdź na https://biblio.ebookpoint.pl/
  • zarejestruj się lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto
  • wprowadź otrzymany kod
  • korzystaj z tysięcy ebooków, audiobooków oraz kursów online!

Po wygaśnięciu dostępu możesz pobrać w swojej bibliotece następny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Kto pierwszy ten lepszy!

Gminna Biblioteka Publiczna w Godowie

44-340 Godów, ul. 1 Maja 18