FadeGallery - Free Version
Katalog ONLINE
zmniejsz wyzeruj zwiększ

Spotkanie ludzi z pasją - Paweł Pieczka

Zapraszamy na spotkanie z Pawłem Pieczką!
 
12 października 2017 o godz. 18.00
 
Bohater o sobie:
Jestem mieszkańcem Godowa. W sieci można mnie znaleźć jako CFCFan. Obecnie studiuję na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, gdzie zgłębiam wiedzę na temat projektowania dróg. W czasie wolnym od nauki, realizuję swoją pasję, która jest związana z kolarstwem długodystansowym oraz wyprawami rowerowymi.
 
 
 
 
 
 
Do tej pory, pomimo młodego wieku jak na ultrakolarza, startowałem w przeróżnych maratonach rowerowych w naszym kraju (Piękny Wschód, Śląski Maraton Rowerowy, Góry MRDP, Maraton Podróżnika, Tour de Pomorze, Pierścień 1000 Jezior, Tour de Silesia), zajmując w nich czołowe lokaty.
 
 
Jednakże największy sukces osiągnąłem w sierpniu tego roku, gdy zająłem drugie miejsce w Maratonie Rowerowym Dookoła Polski w kategorii TOTAL EXTREME. Jest to najtrudniejszy, najdłuższy i najbardziej wymagający maraton rowerowy organizowany w naszym kraju. Zgodnie z regulaminem, każdy startujący zawodnik, musi pokonać dystans równy 3142km w limicie 10 dni. W tym roku ową trasę pokonałem w 8 dni 5h i 4min. 
 
Jak wcześniej wspomniałem, oprócz ultra maratonów interesują mnie również podróże. Na swoim koncie, mam również kilka zagranicznych wypraw, na które zawsze wyruszam samotnie. W 2015r przemierzyłem Skandynawię pokonując 7600km w 45 dni. Rok później, przez okres 2 miesięcy, miałem przyjemność penetrować piękne Bałkany. W tym roku miałem przyjemność przebywać na wymianie studenckiej w Portugalii, co pozwoliło mi dokładne zwiedzić półwysep Iberyjski oraz Szkocję. Dodatkowo, owa wymiana pozwoliła mi zrealizować mój kolejny cel, a mianowicie powrót rowerem do domu prosto z Portugalii. Było to niezapomniane 20 dni, podczas których pokonałem 4400km i zwiedziłem 12 pięknych krajów europejskich. To właśnie o tej podróży chciałbym Wam opowiedzieć podczas spotkania w budynku Biblioteki w Godowie :) 
 
Moje poczynania można śledzić na bieżąco na Facebook'u, gdzie prowadzę swój Fanpage - Paweł „CFCFan” Pieczka. Dodatkowo prowadzę swojego bloga, który jest dostępny pod adresem www.cfcfan.bikestats.pl. Jestem również obecny na Instagramie (pawel_chelsea_fc).
 
 
 
 
 

? 2013 Gminna Biblioteka Publiczna w Godowie bip

Realizacja: ORTH Multimedia