FadeGallery - Free Version
Katalog ONLINE
zmniejsz wyzeruj zwiększ

Zakup nowości wydawniczych do bibliotek - Priorytet 1/2017

Gminna Biblioteka Publiczna w Godowie otrzymała dofinansowanie na 2017 rok w wysokości 10 900 zł ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. 

 

Przypominamy o możliwości proponowania książek do zakupu poprzez formularz ZAPROPONUJ ZAKUP KSIĄŻKI

         

Fest fajny quest! Projekt dla młodzieży

Tematem wiodącym projektu Fest fajny quest jest poznanie przez młodych ludzi w wieku 13-19 lat historii i tradycji gminy Godów. Celem przedsięwzięcia jest rozwijanie ich pasji i umiejętności, odkrywanie mocnych i słabych stron oraz kreatywne spędzanie czasu wolnego z rówieśnikami.

czytaj więcej >>

Priorytet 1 - Zakup nowości 2016

?Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych?, to wieloletni program Biblioteki Narodowej, w ramach którego Gminna Biblbioteka Publiczna w Godowie co roku stara się o pozyskanie środków. W roku 2016, GBP pozyskała dofinansowanie w kwocie 12 500 zł, dzięki czemu zakupiono 597 woluminów.

 

czytaj więcej >>

Zakup nowości wydawniczych do bibliotek - Priorytet 1

?Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych?, to wieloletni program Biblioteki Narodowej, w ramach którego Gminna Biblbioteka Publiczna w Godowie co roku stara się o pozyskanie środków. W roku 2016, GBP pozyskała dofinansowanie w kwocie 12 500 zł.

 

"Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa".

 

 

     

Zakup nowości wydawniczych do bibliotek

?Zakup nowości wydawniczych do bibliotek?, to program własny Biblioteki Narodowej, w ramach którego Gminna Biblbioteka Publiczna w Godowie co roku stara się o pozyskanie środków.

 

 

 

Na rok 2015, na zakup nowości wydawniczych, biblioteka pozyskała 11 460,00 zł.

 

 

czytaj więcej >>

? 2013 Gminna Biblioteka Publiczna w Godowie bip

Realizacja: ORTH Multimedia