FadeGallery - Free Version
Katalog ONLINE
zmniejsz wyzeruj zwiększ

Książka na wakacjach 2017 - głosowanie

Document-page-001 tnZakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na konkurs fotograficzny pt. Książka na wakacjach 2017! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłane zgłoszenia.

Ogłaszamy głosowanie!

Spośród zgłoszonych fotografii, dzięki głosom oddanym przez użytkowników biblioteki, wyłonione zostaną dwa zwycięskie zdjęcia. Jedno w drodze głosowania stacjonarnego w siedzibie GBP a drugie po głosowaniu internetowym.

Poniżej publikujemy formularz głosowania internetowego. Prosimy o wpisanie adresu e-mail oraz numeru zdjęcia, na które Państo oddają swój głos. Głosować można tylko raz - a podanie adresów e-mail pomoże nam w weryfikacji.

KSIĄŻKA NA WAKACJACH 2017 - GŁOSOWANIE

Głosowanie trwa do 2 października 2017

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się 4 października 2017 o godz. 17.00 w GBP w Godowie.

? 2013 Gminna Biblioteka Publiczna w Godowie bip

Realizacja: ORTH Multimedia